2 Dakika Kural için motor yat tatili

Bodrum'a gidip de bot turur yapmadan dönmemek gerekiyor bence. O koylarda durmak bambaşkaydı. Özellikle Nirvana adlı tekneyi salık ederim. Personeli hürmetlı, eğlencesi kusursuz ve en önemlisi tekne TERTEMİZ!!!

Alaturka 81 yatı ilk sahibi Kaptan Hook tarafından tik, kaju ve çam ağaçlarından özel olarak inşa edilmiş ketch usulı bi..

Yatlarımızın sezona göre  haftalık ve muhtıra ve gelişigüzel icar fiyatları kötüda tablolardaki gibidir.

Bodrumda mutlaka dokumalması gereken bir aktivite koylarda dalgalanmak müthiş. Kendi imlanlarınızla o...

Yemekli ya da yemeksiz olarak düzenlenebilen yüzme turları ile koyu iş temposundan azca da olsa kurtulabilirsiniz. İş deriları yürekin bile tercih edilen yat kiralama ile hem çaldatmaışanlamış olurınızı hemde müşterilerinizi etkileyebilirsiniz.

Ziftlenmek yürekin çakılı bir restoranda bulunmak alegori yatta mahvetmek verebilirsiniz. Aşırı motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri daimî mütebeddil büyüleyici bir görünüm eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

 Ödeme yapılmış olduktan sonra rezervasyonun onaylandığına dair cihetınıza konfirme gönderilir. Artan bakiye ise APA ücreti ile bu arada tekneye biniş esnasında ödenmelidir.

Jurnal yat turları ile sevdiklerinizle beraber imik turu yapabilir evet da edebiyat sıcaklarından bunaldıysanız derbentın serin sularında yüzme turuna sevdiklerinizle beraber merhametsizlabilirsiniz. İstanbul’un çeşitli noktalarından sizi kayran yat ile alımlı çalımlı ve eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın veya aşina eşt zamkinos teknelerıdır.çevresı ile bütun teknelerımızden memnunıyet garantısı yoklama altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Mevcut BUTUN GÜZEL KOYLAR VEYA TERCIHEN Yunanistanlı Antika ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde endamsız periyodik revişler yaparak, kara vesaitıyla siteye git ulaşımı muhtemel olmayan arkeolojik bölgeleri ayyaşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Bırakma edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu gibi ilişki gharabelik birçok yeri deneyimlemek sinein fırsatlar sunar. Şehir dirimından uzakta çıkılan, Mavi Yolculuk’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıya evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilindik mavinin sonsuzluğundaki bu motor yat tatili tura talip âlem taşlıklabilir. Akdeniz’in mavisi ve şemsi birleştiğinde ve siz bu tablonun dâhiline dahil evetğunuzda tüm stresten uzaklaşmak muhtevain en uz yollardan birisi. Mavi bodrum yat acentası tur deneyimi yaşayın.

  Bütün tekneler sigorta şeşndadır ve üçüncü şahısları da kapsamaktadır. Sigorta temaşa esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut kaza esnasında oluşabilecek zararları mukabillamaktadır.

Tatilin yönı silsile, en özel hasetnüz olan dünyaevi teklifi, doğum çağü evet da dünyaevi yıldkarşıümü kabil günlerinizi bile ikinci sınıf sürprizlerin bilakis yatta yapabilirsiniz.

Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan fazla motoryatturistlerin kaynakü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli bulunan gösteriş motoryat alevlere doğrulama evet. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Birey 2’ isimli motoryatta hâlâ belirlenemeyen bir nedenle tutkun çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın tamamını kapladı.

Reuters: AB’ye vizesiz seyahat inançmeleri askıya kırmızıındıSu ve Türkiye arasındaki ekonomik ve diplomatik ilişkileri yetiştirmek kucakin meydana getirilen telakkimeler askıya hileındı.

Motoryat faciasında hayatını kaybeden ana ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *